Hizmetler

 

Sakarya Kameralı Görüntü Yer Tespiti

Binanız içindeki veya dışındaki pis su gider borularınızda meydana gelen bir tıkanıklık söz konusuysa kamera ile görüntülü yer tespiti yapan Alo Usta firmamız, boru içerisinde kırık...
Devamını Oku »

Sakarya Logar Temizleme Tıkanıklık Açma

Logarlarda tıkanıklık oluşmasının en büyük sebebi zamanla kanalda atık maddelerin birikmesidir. Bu gibi durumlarda kanal tıkanıklıklarının oluşmaması için kanalların düzenli periyotlarda temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekir.
Devamını Oku »

Sakarya Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma

Firmamız Alo Usta mutfak lavabo tıkanıklık açma konusunda sizlere Sakarya'da uzman çözüm olanakları sunmaktadır.
Devamını Oku »

Sakarya Su Kaçağı Tespiti

Akın Teknik Tesisat, sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile su kaçağı tespiti yapmakta ve siz değerli müşterilerimize kalıcı çözümler sunmaktadır.
Devamını Oku »

Sakarya Su Tesisatı Termal Görüntü Kontrolü

Sıcak su tesisatlarında oluşan arızaları tespit etmek için görüntülü termal kameralar kullanılmaktadır. Bu termal kameralar sayesinde sıcak su tesisatında meydana gelen arızaları tespit etmek son derece kolaydır.
Devamını Oku »

Sakarya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Günümüz teknolojisi sayesinde kırma ve dökme yaşanmadan uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla Sakarya'da tuvalet tıkanıklığı sorunlarınızı gideriyoruz. İlk olarak tuvalet tıkanıklığında bölgedeki hasarı tespit etmek için...
Devamını Oku »

Sakarya Petek ve Kalorifer Temizliği

Kalorifer tesisatı, kombi ve petek temizliğinde ki amaç; ısınma ile birlikte tesisat petek ve kombinin eşanjörünün içinde oluşmuş olan kireç ve tortuyu kimyasal ilaç kullanarak dışarı atmaktır.
Devamını Oku »

Sakarya Kanal Görüntüleme

Boruların inşaat zamanında içlerinde kalan moloz ve katı atık gibi yapı malzemeleri gider borunuzda tıkanmaya yol açar. Kameralar ile bu pimaş boruların tıkalı bölgelerini tespit edip tamiratını yapmaktayız.
Devamını Oku »
#Klozet Tıkanıklığı Açma #Sakarya Su Kaçağı Tespiti Bulma #Teknolojik Cihazlar ile Tıkanıklık Açma
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.