Sakarya Petek ve Kalorifer Temizliği

Alo Usta Sakarya'nın bünyesinde kombi, petek ve kalorifer tesisatı temizliği bulunmaktadır.

Kalorifer tesisatı, kombi ve petek temizliğinde ki amaç; ısınma ile birlikte tesisat petek ve kombinin eşanjörünün içinde oluşmuş olan kireç ve tortuyu kimyasal ilaç kullanarak dışarı atmaktır.

Kombi, petek, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemlerinde ısınma ile birlikte zamanla kireç ve tortu oluşur. Firmamız bu kireç ve tortuyu özel kimyasal ile birlikte petek ve kombiyi yıkayarak ısıtma sisteminden temizler. İkinci aşamada ise koruyucu kimyasal tesisatın haznesine  eklenerek ısıtma sisteminin kireç ve tortu tutması engellenir.

Kalorifer temizliği 2-3 yılda bir yapılması gerekmektedir. Kışa aylarına girmeden önce kalorifer tesisatının kullanıldığı tüm binalarda uygulanmasını öneriyoruz. Temizlenen kombi ve peteklerde daha verimli ısınma ve ısıtma sağlanmış olacaktır. Yapılan bu işlemden sonra değişim doğalgaz faturalarına yansıyacaktır.

Petekleriniz iyi ısınmamaya başladığında yada bir kısmı sıcak bazı bölgeleri aynı sıcaklıkta değil ise peteklerinizin temizlenme zamanı gelmiş demektir.

Tesisat temizleme işlemleriniz için 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz...

#Klozet Tıkanıklığı Açma #Sakarya Su Kaçağı Tespiti Bulma #Teknolojik Cihazlar ile Tıkanıklık Açma
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.